View unanswered posts | View active topics It is currently 23 Oct 2017, 09:13

Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
NGE 
Author Message

Post NGE
Кво ще кажете за Neon genesis evangelion?
Според мен тва е едно доста иако анниме!Ниамам думи за него,наскоро изгледах сериите и The end of evanagelion,и ми харесаха стращно много?!
btw. Кои е любимиа ви герои?!Мен наи-много ме кефиат Асука :D и Мисато :D ,след това Реи :? ,и накраиа ониа копелдак Шинджи! :shits:

14 Dec 2004, 13:03
Profile ICQ YIM WWW

Eвангелион-а е нещо много размазващо , което минава през теб и те оставя без дъх караики те да се чудиш какво точно ти се е случило . Един от малкото филми който ме е зомбирал и ме е карал да шетам наляво надясно без дори да осъзнавам какво върша .
Alucard wrote:
Кои е любимиа ви герои?!Мен наи-много ме кефиат Асука и Мисато ,след това Реи ,и накраиа ониа копелдак Шинджи!

този въпрос не е много на място , понеже това не е аниме като наруто или дбз със добри и лоши герои . то един вид отразява битката на хората със самите себе си и всеки един от героите бива показан в пълната му светлина , без да му се спестява които и да е недостатък . всеки един от тях е осъден по някакъв начин пред нас и изкупува грешките си . те нямат право на симпатия , защото всеки един от тях представя по някоя лоша черта от човешкия характер . точно и заради това е алтернативния последен край , в който всичко свършва .

15 Dec 2004, 06:36
Profile

Без да се замислям спокйно мога да кажа 4е NGE e най-доброто аниме което съм гледал до сега. Невероятно е. Няма ко друго да кажа. Анимето говори само за себе си.

15 Dec 2004, 17:47
Profile ICQ

Ей,гадното е че книгите са само до vol 7,а аз нямам възможност да си дръпна анимето,пък и хората казват че то е по-опростено в сравнение с мангата... Пак казвам,ако някой знае линк към 8-ми том да го даде МОЛЯ... :cry:

П.С. На anime.ludost.net има много хубава рецанзия за Evangelion :wink:

Will bearry all this pain
And will awake
Something inside...
Awake...
What good in every way?
Too late,time after time
Our love has turned to hate
But we stick by
Each other's side...

15 Dec 2004, 21:17
Profile

Хм.. каквото и да ми се казва - след като прегледах мангата това аниме ми се стори изключително безмислено и скучно.. все още не ми побира главата какво толкова има в това аниме,че толкова много го харесват всички..гадно е..няма нищо привлекателно в него.. :? :?
Просто недоумявам таз прехласнатост по него..

16 Dec 2004, 00:44
Profile ICQ WWW

Преди да ръси6 такива върховни глупости земи фани и виж анимето!! "безмислено и скучно" Гелеее брааат напрао незнам къде ми бръкна като изръси тая глупост. Как мое такива... И анимето е преди мангата подяволите!! И DarkStar копеуе откъде го измисли т'ва ве?! Не дрънкаи и ти глупости пореди да си изгледал анимето!!!! Ебаси... Земете с ~earth~ изгледайте анимето и тогава коментираите.. Гадно вика.. Що не т... :censored:

16 Dec 2004, 02:29
Profile ICQ

Внимавайте хора,това заприличва на една др. тема.
Пийте по една студена вода и се успокойте,щот ше дойде Големият Лош Mike ъъъъ имам предвид вълк и ще ви духне къщич... ъъъъ темата.

Ся тегля NGE така,че после може да си кажа мнението.

BE COOL!!!

Image

16 Dec 2004, 03:40
Profile

Неспорете за NGE със Randemir, повярвайте ми, НЯМА СМИСЪЛ !

16 Dec 2004, 08:57
Profile

Честно казано и на мен не ми направи особено впечатление. Изгледах анимето и в никой случай не може да ми влезе в любимите. Но нека си има фенове, щом толкова го обичат :?

16 Dec 2004, 11:00
Profile ICQ

Не ги кефело,не ги кефело :shock: ?! :evil: О Боже от коиа планета сте !
Но аиде да не се караме сега!
То е като вси4ки анимета-ниакои го Оби4ат,други го мразиат!
И все пак NGE е велико :lol: .Друго не може да се каже! :D

16 Dec 2004, 12:45
Profile ICQ YIM WWW

Не виждам какво му харесвате, защото аз не го харесвам..така, че не ми скачай така..аз не го харесвам и едва ли ще го харесам някога, защото наистина ми е скучно и безмислено, но това е мое лично мнение.. не съм тръгнала да обиждам и подобни..явно това аниме не е по мой вкус..не сме задължени всички да го харесваме..

16 Dec 2004, 22:28
Profile ICQ WWW

Добре ве.. Хубаво. Не ти харесва, разбирам.. Но моля Ти се да не нари4а6 NGE "скучно и безмислено", защото се дразня. Малко. Незнам защо. И понеже съм добра гадинка нема да ... хмм ти ска4ам. Само 6е ми се изтрие пост-а...

16 Dec 2004, 22:48
Profile ICQ

wrote:
пък и хората казват че то е по-опростено в сравнение с мангата...

koi sa tiq hora ... Evangelion ti stopqva 4arkovetre totalno i ako be6e o6te malko po uslujneno , sled kato go gledat horata 6tqha da varvqt sas prast vav ustata i da kazvat "abl abl" ...

17 Dec 2004, 04:41
Profile

Аз пък чак сега загрях за какво става въпрос :? ...Иначе много яко аниме,в момента си го тегля :lol:

If i feel like walking, you best come along
--------------
I'm looking for a mother
That will get me high
Just a stupid motherfucker
If I die, I die

17 Dec 2004, 10:53
Profile

Evangelion и просто.....?! :shock: Е тва го 4увам/4ета за първи път!
Та първиа път като гледах The End Of Evangelion,направо щех да полу4а сътресение на мозъка.На финала бех ц отворена уста и празен поглед в о4ите!
с2501 е напълно прав!Ако беше по-сложно измислено,то не ми се мисли каде щиах да съм след изглеждането му!

17 Dec 2004, 11:56
Profile ICQ YIM WWW

Значи преди да седна и да го гледам туй чудо Евангелион се бях начел на какво ли не из форумите и бях изгледал бая АМВ-та(мноого са добри повечето ама имат и спойлери мамка им :) ). Повечето неща бяха от сорта на тва че ти докарвало сътресения на мозъка. Е имаше и такива дето го набедяваха за просто, и тъй като първите бяха повече им вярвах на тях(Освен туй четох и една тема дали Шинджи е тотално лайно или не...беше много интересно :) ...иначе че е жалко мекотело си е ясно де)
Та гледам го аз и оставам със смесени чувства в началото щото не ми изглеждаше по никакъв начин особено. Е имаше некви мистики там, малко тъпа режисура, някои сцени дето стояха на някои места ни в клин ни в ръкав и въпреки това много се зарибих по него :) Наистина има доста идея в сериалчето, особено към края. Най-големият плюс на сериала според мен е начина по които се представят образите на героите. Едва ли има в много анимета толкова подробни анализи на героите...и то не само главния герой(мамка му) ами и на другите(е малко се поувлякоха с тая психоанализа в последните епизоди на сериала ама нищо :) ). Друг плюс е че е това е от най-"въздействащите" от психическа гледна точка аниме(за справка- Асука ко праи в End of Evangelion и после какво Eva series правят на Eva unit 2 :cry: )
Тва аниме можеше да е много по-добро(че то кое аниме не е така :? )ако бяха направили един по-нормален Шинджи и малко по-недразнеща Рей ама какво да се прави, нъцки.
Айде ся накрая да му прасна една оценка 8/10 и со здраве.

ГОЛЕМИЯ ТУЗ IS WATCHING YOU!!! Sponsored by

Image

20 Dec 2004, 16:27
Profile

ако бяха направили един по-нормален Шинджи и малко по-недразнеща Рей ама какво да се прави,

във всеки един от нас живее по един шинджи или с други думи едно аз , което го е страх от света , което се страхува от всяко свое деиствие , което го е страх от последствията , което иска единствено да бъде само и да не бъде карано да прави каквото му кажат , да не поема отговорност . просто трябва да приемем , 4е това аз трябва по 4есто да надвива собствените си страхове и да се изправя пред трудностите излязли пред него ... или поне аз така с4итам

21 Dec 2004, 07:03
Profile

neutrino wrote:
ако бяха направили един по-нормален Шинджи и малко по-недразнеща Рей ама какво да се прави,

във всеки един от нас живее по един шинджи или с други думи едно аз , което го е страх от света , което се страхува от всяко свое деиствие , което го е страх от последствията , което иска единствено да бъде само и да не бъде карано да прави каквото му кажат , да не поема отговорност . просто трябва да приемем , 4е това аз трябва по 4есто да надвива собствените си страхове и да се изправя пред трудностите излязли пред него ... или поне аз така с4итам

Дам...може и тъй да е...но да си такъв през по-голямата част от времето и без основателна причина даже не е добре. Аз не казвам че образът му е нереалистичен(щото познавам подобен човек и дори ми е съквартирант o_O) а просто че не ме кефи щото е такъв през цялото време :wink: (каква е тая гавра с любимия ми емотикон wink :evil: )

Image

21 Dec 2004, 17:35
Profile

добро аниме...уникално по свои начин,показател за това е че след него се навъдиха клонинги на нге(раксефон,союкю но фафнер)...но според мен анимето е ако не малко,то бая попрехвалено...както и да е,на мен тогава ми хареса,най-малкото защото не ми беше писнало от тиинове в разни роботи да спасяват света...пък и аз попринцип не обичам меки,но пък и нге не е точно мека...ае с една дума-добрпо аниме,заслужава си да се види,най-малкото за да си обогатиш аниме-културата...7.3/10

21 Dec 2004, 19:03
Profile ICQ WWW

АЗ съм ГОЛЯМ ФЕН НА NGE!!!!Като се замисля това е анимето което ме накара да рисувам яко манга.Знам 4е некои от вас 6те се засмеят и 6те кажат"АБЕ от къде падна тоя ненормалник".Бих изкал да ви покажа некои от рисунките си но нямам скенер!!!Моя най-любим герой
от анимето тряБва да Бъде Gendo Ikari.Той най-добре в глава,6тото вси4ки останали са некакви ВСИХОТА(освен MUSATO):)
A това дето Shingi е зле е напъно верно(сигурно в вудницата го познават )

10 Jan 2005, 07:49
Profile

Evangelion веднага влезе в моя топ 5 след като го гледах.В началото е леко, зарибяващо, а към края става доста психарско и сложно за асимилиране.С напредването на сериите връзките между героите се усложняват и постепенно се разкриват факти от миналото им.Странното е, че всички по подобие на Наруто са имали някаква тежка драма, която е афектирала детството им, но въпреки това им е възложено спасяването на света :?Но въпреки това си струва да се изгледа.Ако не сте го направили смучете и дерзайте :D

14 Feb 2005, 11:59
Profile

:evil: :evil: :evil: :evil: EVANGELION RULEZ DA GODDAMN DESPERATE WORLD! http://kl3.dragon.bgwan.com/ <<< Не се самозалъгвайте! Няма по-добро аниме! Не го харесват само онези, които не са разбрали смисъла му!

:shock: :shock: :shock: :o :o :lol: :lol: :lol:
:roll:
Тези емотикони изразяват реакцията ми към този пост много по-добре от каквито и да е думи... :) Не се сдържах просто...
Абе щом аз съм тръгнал да спамя, смятай :P

Image

15 Feb 2005, 00:26
Profile

15 Feb 2005, 08:06
Profile

За първи път виждам в някой форум да се изказват положително за това аниме ... ева хейтарите.

ами , за пръв път чувам подобно нещо "ева хейтари" . а е стига е . анимето просто маже (филиики) и не случайно има толкова много хора , който го подкрепят и харесват ... щом дори чак имаше аниме сериал пародия по него значи е найстина нещо повече от останалите сериали .

16 Feb 2005, 06:52
Profile

Е, не си падам по дългите речи, така че ще го кажа накратко:
NGE е най-смисленото и сериозно аниме, което съм гледала досега... и ме кефи :D

16 Feb 2005, 17:03
Profile ICQ

NGE rulez! :thumleft: А ина4е moe някои път да се съберем в 4ата да си погововим ан тема NGE.

18 Feb 2005, 01:32
Profile ICQ

Ами айде де.Вече си има канал само за Евангелион - #NERV
Да си спретнем една Ewangelion Anti-Hater Comunity щото ДО ГУША МИ ДОЙДЕ от разни простаци (особено тея в anime.ludost) които си УМИРАТ ОТ КЕФ да плюят Евангелион и Шинджи! :evil:

Честно казано не разбрах нищо от това дето каза!!!!

18 Feb 2005, 13:57
Profile

Ами айде де.Вече си има канал само за Евангелион - #NERV
Да си спретнем една Ewangelion Anti-Hater Comunity щото ДО ГУША МИ ДОЙДЕ от разни простаци (особено тея в anime.ludost) които си УМИРАТ ОТ КЕФ да плюят Евангелион и Шинджи! :evil:

Кажи 1(словом ЕДИН) който е казал че мрази евангелион в който и да е БГ форум...е няма такъв...освен ако за теб мразя=изтъкване на някои недостатъци и даване на оценка под 8/10(пък чак и от кеф умирали в процеса). Ениуей... ;)
Виж за шинджи си абсолютно права :P
Quote:
Кое по-точно не разбра??

Ми няма си и представа кви са тия хора от гореупоменатия сайт явно(както и какъв е тоя сайт въобще). Пък и, както казват в анимето, "That's mr.JINKS for you" :)

Image

18 Feb 2005, 15:46
Profile

Туко що гледах 1-ви епизод и песничката в началото е много сладинка ^^. Шинджи засега ме радва, както и тая с лилавата коса ама й забравих името ^^. Та като го изгледам ще се изкажа вече сериозно по темата.

18 Feb 2005, 16:51
Profile

neutrino говоря за яко плюене и псуване.когато започнах да защитавам аниме-то и Шинджи бях жестоко обиждана и псувана въпреки че ги оборвах с аргументи се нахвърлиха върху мен като една сган подивели вълци.бях банена от 2-3 години не влизам там (не щото имам бан а защото ги мразя в червата).няма да ти дам линк за форума за да ти спестя мъките.и все пак за тези които знаят форума и искат да измъчват евангелион душицата си да пуснат едно search с дума "shinji" и от там нататък се кефете на малоумните говеда и техните кретенски изказвания :punish:

p.s. доста от мненията ми там са изтрити умишлено защото показват надмощието ми в спора :roll:

Бе знам го аз форума още от самото му начало и го гледах споменатия спор и мога да кажа че и двете страни "леееко" се попрестараха тогава, ма тва е друг въпрос :P
Пък и това са 2 ДВЕ години :)

Image

18 Feb 2005, 21:36
Profile
Reply to topic   [ 71 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next