View unanswered posts | View active topics It is currently 13 Dec 2017, 08:25

Reply to topic  [ 71 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
NGE 
Author Message

Аз също подкрепям Chi^-^.Shinji не чак толкова зле.Има и добри харектеристики,но на мен любимия ми герои е Gendo Ikari :lol: .

19 Feb 2005, 08:26
Profile

аз само да кажа,че шинджи заслужава анален линч :) без смазка :)

Quote:
Кажи 1(словом ЕДИН) който е казал че мрази евангелион в който и да е БГ форум
.

велъш(ака алшу)
изключително не му харесва нито евата,нито раксефон.мисля че е защото е почитател на хм..класическите меки-гъндам сериите и производните и :)

19 Feb 2005, 17:00
Profile ICQ WWW

аз само да кажа,че шинджи заслужава анален линч :) без смазка :)

Quote:
Кажи 1(словом ЕДИН) който е казал че мрази евангелион в който и да е БГ форум
.

велъш(ака алшу)
изключително не му харесва нито евата,нито раксефон.мисля че е защото е почитател на хм..класическите меки-гъндам сериите и производните и :)

Хммм, вярно бе. Де съм чел и аз, та не съм забелязал :P

ГОЛЕМИЯ ТУЗ IS WATCHING YOU!!! Sponsored by

Image

19 Feb 2005, 21:38
Profile

абе даи да видим разбирането на neutrino и neEd'Le за добър сериал:

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 и 12 епизод само пуцалки и тъпи щеги.
А 13,14,15,16,17,18,19,20 и 21 епизод яко Е*а*е.
Всички останали епизоди до пре последния пак пуцалки самоче без тъпи щеги.
Последен епизод всички са щасливи и всичко зло е победено
и едно голямо

"HAPPY END!!!!!"

Е дадох краткия сценария на повечето сериали които neutrino и neEd'Le са гледали.Сега ако мислите че Evangelion e по-зле от това дето те гледат да стана магаре!!!

P.S.
Моляте погледни си българския речник щото нищо смислено не схванах от това дето си писал!!! :?:

20 Feb 2005, 07:48
Profile

абе даи да видим разбирането на neutrino и neEd'Le за добър сериал:

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 и 12 епизод само пуцалки и тъпи щеги.
А 13,14,15,16,17,18,19,20 и 21 епизод яко Е*а*е.
Всички останали епизоди до пре последния пак пуцалки самоче без тъпи щеги.
Последен епизод всички са щасливи и всичко зло е победено
и едно голямо

"HAPPY END!!!!!"

Е дадох краткия сценария на повечето сериали които neutrino и neEd'Le са гледали.Сега ако мислите че Evangelion e по-зле от това дето те гледат да стана магаре!!!

P.S.
Моляте погледни си българския речник щото нищо смислено не схванах от това дето си писал!!! :?:

Лелеее батееее що си зле... :shock:
Чак те съжелявам.
Ся според мене е излишно да ти обяснявам че мразя пуцалки+тъпи шеги(само пуцалки може, ама понякога само), пък за "Е*а*е"-то да не говорим. Бе и ти как така сметна че някой кат не харесва евата ще харесва туй дето ти каза...А и как въобще репши че не харесвам Евата...ако ми цитираш едно мое изречение където казвам че НЕ харесвам евата ще те черпя бира(всъщност няма :-P )
Даже се чудя що си изгубих времето да ти пиша тоя отговор...сигурно щото съм гладен, и не съм си вкъщи пред моя комп та съм стресиран нещо :P
П.П. магаре няма да станеш спокойно...но като те гледам ти предричам мрачно бъдеще :(

Image

20 Feb 2005, 12:41
Profile

тук трябваше да има едно мое доста хапливо постче...написах го,ама реших,че май ще дойде на джинкс прекалено нанагорно и затва го изтрих....

ае аз кво ли се занимавам....
разбирачо джинкс,би ли посочил къде и аз и неутрино сме заявили че сериалът не ни харесва а?
или си го писал тва само ей така,да се правиш на много оборотен....

ps-джинкс,ти да не си ванга по една съвсем случайна случайност?

20 Feb 2005, 14:09
Profile ICQ WWW

Ами изгледах 26-те епизода и... Как смеета да ми оплювате Шинджи-кун?!?! Та той си е прекрасен.. не мога да разбера какво толкова не му харесвате? А на Рей? Това момиче сигурно няма казани 10 реда текст в цялото аниме.. Как може да мълчи така? Ъбсурд.. Рей ме радва, но е прекалено мълчалива за мен (виж сега ако е както беше в 26-ти епизод във фантазията на Шинджи това момиче ми става 100%-това любимка ^^.). Асука.. тя е пълното въплащение на онези момичета в клас, които имат повече от необходимото самочувствие и винаги мислят че са прави, и въобще се смятат за лидерите! Тя е досадна.. , а Шинджи.. за първи път главен герой ми е любимец. Ама за първи! А и като се замисля аз съм най-много Шинджи и съвсем малко Рей..
Ммм.. още издирвам двата филма, но мисля че това мнение ми е стабилно ^^.
А колкото до останалите герои.. Ами Мисато (ако го бъркам еми.. сори ^^) е много свеж образ ^^. Особенно като я дават рано сутрин как награбва бирата ^^. Голямо лице, радва на макс..
А пък Генди Икари.. ако тоя човек стои срещу мен и ме гледа така втренчено ще започна да се потя, изчервявам и накрая ще изляза с писъци от стаята. И все пак не мога да разбера защо той се пише че е лош? Просто мисли благото на човечеството и не оставя личните чувства да му се бъркат.
Другите герои не ме радват.. А с изключение на Петото дете, което в последствие се оказа Ангел.. щеше да е толкова хубаво ако не умираше в един и същи епизод.. :( Такъв сладур беше.. Шмърк..

23 Feb 2005, 14:29
Profile

Chi^-^,щом ти е харесало анието,намери си мангата....
До 8ма книга може да се намерят по Бг.сайтовете....Мангата е хиляди пъти по-добра от анимето--там има един малко по-нормален Шинджи и една по....разговорлива Рей :D
А колкото до филмите--End of Evangelion е истинско мазало...
а другия *май се казва Death and rebirth*-не съм го гледал,но са ми казавли че това са последните епизоди,събрани в едно...
И разбира се-чакаме да се появи филмовата версия на Evangelion,но за сега тва е само слух :P

23 Feb 2005, 14:42
Profile ICQ YIM WWW

Quote:
Originally a collection of clips from the Neon Genesis Evangelion TV series, Death was created as a precursor to the re-worked ending of the series. Rebirth was intended as that reworked ending but after production overruns became only the first half of the first episode of The End of Evangelion, with some minor differences. Over time, two newer director's cuts of Death were produced, each including new footage not seen in the series - these were called Death (True) and finally Death (True)^2. Note that despite containing clips from the series, Death (True)^2 & Rebirth should be seen after the series itself to be fully understood.

A End of Evangelion е баш-края на сериала. То май Енд-а е продължението на действието след 24-и еп на сериала, защото макар шинджи и да поумнява в последните 2 епизода, то в енда пак е същото мекотело, горкия.

Quote:
И разбира се-чакаме да се появи филмовата версия на Evangelion,но за сега тва е само слух

Аз пък се надявам да не се появи защото най-вероятно ще е пълна боза. Как се слагат 26 епизода с толкова герои в един филм без се осере тотално??? Еми няма начин. Отсега си представям каква простотия ще е. То екранизации на колко игри и анимации са боклуци- почти всичките...А пък какво остава за анимето дето е съвсем несъпоставимо с филмова форма, според мен :?
Абе дано не съм прав...

Image

23 Feb 2005, 16:18
Profile

http://www.evamonkey.com/em_liveaction.php - според това въобще не възнамеряват да вкарват 26те епизода в един филм, а само първите 6, което за един 2-3 часов филм не би било голям проблем. А за това дали ще е бозав - нека първо излезе или се появи повече инфо. Аман от песимизъм :?

23 Feb 2005, 20:13
Profile ICQ WWW

И разбира се-чакаме да се появи филмовата версия на Evangelion,но за сега тва е само слух

oooo,лайв еклъните винаги са боза....ГТО,дето се води за най-добрият лайв екшън е ташак и половина....просто японците не стават за актьори...да рисуват-да,ама да играят...пълна скръб...

23 Feb 2005, 20:41
Profile ICQ WWW

The film will have a preliminary budget of $100 million dollars.

:shock: Нещата са сериозни :P . Хммм...май нещо три(четири)логийка ще го правят като гледам...бе ще видим, но аз си оставам песимист :-P

ЕДИТ:
Quote:
просто японците не стават за актьори

Там пише че ще са интернешънъл актьорите...което ме навежда и на едни нерадостни мисли за това, че в стремежа си да угодят на всички от по-радикалните позиции за филма, заявени в големи форуми и т.н. от различни ева-фенбойз(които ги знаем какви са :P ) и ще стане мазало. Ама както вече казах- дано не съм прав :wink:

Image

23 Feb 2005, 20:48
Profile

Location: in one black room with no windows and no doors Състояние : присхически болна

Before I'm breaking in
Come on, Come on, Come on
you can only shout
just come to realization to wait it fall

26 Feb 2005, 20:25
Profile ICQ

mnogo iako anime !nai-mnogo me kefi rei. i az ne znam zashto! :twisted:

писането на кирилица е задължително

~neEd'Le

04 Apr 2005, 11:45
Profile

gulubov wrote:
То хубаво ,че е яко аниме ама ще може ли да ми дадете линк за епизодите от 4 до 12 включително много ви моля

http://rack5.free.evro.net/free2/Animat ... 20serials/
кофти качеството обаче

18 May 2005, 18:45
Profile

Като проимам много място на ХДД ще взема да ги разпространя тия 20 епизода с перфектно качество дето ги имам(1-20)....ИСКАМ ХАРДДИИИИСК

Image

19 May 2005, 02:09
Profile

Като проимам много място на ХДД ще взема да ги разпространя тия 20 епизода с перфектно качество дето ги имам(1-20)....ИСКАМ ХАРДДИИИИСК

Ами давай дел На мене лично ми трябват от 3 до 13 епизод.

26 May 2005, 08:46
Profile

дръпнах няква reneval верся,ама тя е пълен шит в сравнение с оригинала дейба :? пък не мога да намеря и нормален рилиис по торентите,мани другото....

26 May 2005, 18:02
Profile ICQ WWW

аз гледах всички серии преди още 4 години(или май 3) по VoX :lol:

http://www.vox.de/27465_28766.php

26 May 2005, 18:39
Profile

Евала пичове уважавам ви всичките !!! Нов съм в занаята и не съм много навътре с аниметета ама ви казвам в момента ги гледам епизодите и ЖИВЕЯ само за Neon Genesis Evangelion! Благодаря за радостта, която ми донесе четенето на тази тема - и споровете и добрите думи. Това е страхотно аниме за човека и за добрите и лошите неща в нашето ежедневие. Прави сте да казвате, че въздейства.Така си е. Моля ако някой знае откаде да взема всички епизодчета ще ви боготворя ако ми предоставите вазможността да се насладя на това изкуство(в арената ги няма всички и качеството е зле). А може и някои от филмите или игрите нямам нищо на против.

П.П. Ако съм казал нещо не на място или нещо, за което вече има тема, моля извинете ме, защото както казах по-горе съм нов и в аниметата и в NGE и във този готин форум.

24 Jun 2005, 10:53
Profile
Преводач, Редактор, Тайпсетър
Преводач, Редактор, Тайпсетър

хммм пропуск това не съм го гледала.... все още :roll: Някакви линкчета?

16 Jul 2005, 17:32
Profile

хммм пропуск това не съм го гледала.... все още :roll: Някакви линкчета?

дам и аз това искам да питам намерих всичките без от 4ти до 12ти и сега си стоя до 3ти епизод, тъмън ми стана интересно и не мога да намера епчетата ._.

head for the ball"

Image
Image

16 Jul 2005, 21:29
Profile

търпение...бака-ренджърс в момента не бачка,като се оправи тракъра пуснете един рикуест за рисиид на целият евангелион

17 Jul 2005, 19:46
Profile ICQ WWW

дам и аз това искам да питам намерих всичките без от 4ти до 12ти и сега си стоя до 3ти епизод, тъмън ми стана интересно и не мога да намера епчетата ._.

За кой ли път.....Ще се научите кво тряя да се гледа :lol:
И се пак....Робин,кво стана с...как беше.... "лесбииското аниме".... :P
...колкото до епизодите...аз ги имам,но са адски гадно качество :evil:

18 Jul 2005, 03:58
Profile ICQ YIM WWW

Robin-chan wrote:

За кой ли път.....Ще се научите кво тряя да се гледа :lol:
И се пак....Робин,кво стана с...как беше.... "лесбииското аниме".... :P
...колкото до епизодите...аз ги имам,но са адски гадно качество :evil:

то си остава лесбийско - до 3ти еп още не се е появила оная ...Асука ли беше така че до 3ти еп бива

head for the ball"

Image
Image

18 Jul 2005, 14:52
Profile

torrent-и с Eva, Director's Cut и End of Evangelion, всичките Renewal. Големички са, но качеството е бетон :wink:

http://www.animeyume.org/download.php/t ... 46.torrent

torrent с Death(true2), но в момента няма сийдъри. Enjoy :)

22 Aug 2005, 07:05
Profile ICQ WWW

Най-психарското, най-бруталното.......най-смисленото.
Това аниме ме разкърти от всякаде. В него има толкова смисъл, вложена е толкова душа че трябва да се гелда.

Геройте са изпипани до съвършенства музиката също. Да не говорим за историята.

Любимия ми герой е........Икари старши. Той довежда света до край само за да бъде с любимата си. Но дали е край или е ново начало?
И това че накрая останаха само Асука и Шинджи. Също като Адам и Ева ме потресе. Те поставят ново начало(символично). Начина по който Рей се сля с Адам, как му даде душа, Лилит-а, кръстовете, тази струя кръв във космоса. Всичкото това ме събори от стола.

Аниме достойно да се нареди до Акира.
Сега остава да прочета мангата :P

14 Mar 2006, 01:25
Profile ICQ

по принцип нямаше да е зле да си маркираш спойлерите,но какво пък....
иначе мангата на евангелион е в пъти по-добра от анимето....жалко,че не е излзля цялата още :/

14 Mar 2006, 11:52
Profile ICQ WWW

Между другото ви препоръчвам да прочетете Re-Take - доджин хронологично разположен след ЕоЕ, стига да не се пуашите от дребно количество хентаи и not enough Rei content :cry: Oh well, it is Shin/Asuka oriented все пак... ениуеи
Не е довършен - 4та книга излиза август, ако не се лъжа, но е много, много брутален.
http://free.datacom.bg/Kaworu/ReTake/

16 Mar 2006, 20:44
Profile ICQ WWW

брао бееее Gatler. Едно добро мнение веднага ми се наби ан о4и. :)

18 Mar 2006, 01:24
Profile ICQ
Reply to topic   [ 71 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next