[SDC-BG]D.Gray-Man

Image
Нови глави - свалете ги от тук.
crazy_little_crow
Дракон-чан
Дракон-чан

Re: [SDC-BG]D.Gray-Man

Post by crazy_little_crow » 10 Sep 2011, 20:51

Здравейте~ Ехоооооо~
Image

За Хилядолетния се смята, от една от бонус страниците, че е...
[spoiler]Николас Фламел, създателят на философския камък.[/spoiler]
Така аз в действителност наминах да спомена за новия тайпсетър на мангата~ И да му пожелая успех и приятно моделиране, защото ще има дооооооостааааа работа по този проект~ Друго, друго... няма много коментари, та накратко...
Мангата мина своята 200 глава и вече е месечна (точно така - за 1 години - максимум 12 глави). 22 том и продължава~ xDDD
По-голямата част от второстепенните герои беше сменена с нова. Артът също се влоши, и сега пак задобря~ Хошино-сенсей се върна във форма и дава с пълна пара напред~ Да се надяваме на хепи енд~
Но заглавието си е все така интригуващо като преди (даже според мен е мръднало в сеинен жанра)~

Остана само да пожелая приятно четене на всички~

samara
Фурията
Фурията

Post by samara » 06 Feb 2012, 21:35

Хммм! Мерси за проекта!

Да си кажа честно, бях опитала да го чета по едно време на аглийски и до никъде
не стигнах.
Обаче, сега като минах преводите определено мога да видя, че има
потенциал. И ми харесва много когато я чета на български. :excited:
Много добра работа сте свършили по проекта и с нетърпение
ще чакам следващите глави.
Ален ми харесва много като герой.

ElinorV
Allen for life!
Allen for life!

Post by ElinorV » 01 Jun 2012, 15:15

D.Gray-Man ми е любимата манга. До сега са излезли 213 глави, но са на английски и понеже съм скарана с този език се надявам преводачите да продължат да превеждат, за да можем всички да разберем какво по-точно се случва в мангата. =D

Много се радвам, че превеждате D.Gray-Man! Благодаря! :)
Image
"Феникса на спасението се възражда от пепелта,
а единственото избавление от гнева му е смъртта."
Дивата роза

Моите проекти :) x My Anime List x My Manga List

crazy_little_crow
Дракон-чан
Дракон-чан

Post by crazy_little_crow » 02 Jun 2012, 00:14

Радвам се, че и на някой друг мангата е любима~ Добре дошъл/дошла във форума~!

Преводът е доста напред, но работата става бавно, тъй като по-голямата част от екипа сега е зает - лятото ще се мобилизираме и ще има (дано!) още глави~

ElinorV
Allen for life!
Allen for life!

Post by ElinorV » 29 Jun 2012, 21:03

Направих малко проучване за това "Кой може да е Хилядолетният граф?". Случайно попаднах на тази личност - Граф Сен Жермен. Прочетох малко повече и забелязах, че много от информацията за Хилядолетния граф съвпада с тази за него.
Ако на някого му е интересно за Сен Жермен може да прочете тук:
http://www.otkacheno.info/1238/Graf-sen-Zhermen-muzhut-koito-znae-vsichko-i-nikoga-ne-umira.html

Между другото забелязах, че мангата вече излиза през 2 месеца, но дано се стегнат и отново да си бъде по старому, иначе вече ще излизат по 6 глави на година. :(
Image
Дивата роза

ElinorV
Allen for life!
Allen for life!

Post by ElinorV » 26 Jul 2012, 19:33

Ура! Има нова глава! :touched: :badplan: Наистина е много интересна и направо ме разтърси. Особено след като разбрах, че Алън Уолкър не е този, за когото го мислим, а е коренно различен човек. :oi: До тази глава (215) винаги си мислех, че 14-тия ще се окаже някой "готин пичага", ама НЕ. Напротив, сега си изградих лошо мнение за него и вече не го харесвам особено. :angry1: Този обрат на нещата е коренно различен от този, който очаквах и останах доста изненадана. :gyah: Кой би си помислил, че нещо подобно ще се случи?! Но въпреки това все още не съм била шута на 14-тия напълно. Той все още е голяма мистерия за мен, разбира се. Сега вече интересът ми доста нарасна и очаквам новите глави с още по-голямо нетърпение.
Е, както казва Crazy_Little_Crow: "Ще поживеем и ще видим". Ще разберем какво ще се случи по-нататък...
Image
Дивата роза

crazy_little_crow
Дракон-чан
Дракон-чан

Post by crazy_little_crow » 26 Jul 2012, 21:57

[spoiler]Аз никога не съм имала съмнения, че 14-тият ще е лош - просто при повечето шонени (визирам по-популярните като Наруто и Блийч) главният герой има тъмна страна, антигерой, скрит вътре в него - та такова развитие е напълно логично. Просто ми се щеше D.Gray-Man да не следва подобно история, а да ни изненада с нещо различно, но все още има време за това.
Иначе на мен ми е трудно да разбера какво става в тялото на Ален - там има безброй много различни личности - Ален, 14-тият, онзи череп от началните глави (май е Мана?), има и иносенс, който му въздейства и от време на време действа самостоятелно - общо взето, шизофренията е пълна.[/spoiler]
Last edited by crazy_little_crow on 27 Jul 2012, 22:48, edited 1 time in total.

ElinorV
Allen for life!
Allen for life!

Post by ElinorV » 27 Jul 2012, 14:56

Е, да права си, главния герой има и тъмна страна и като цяло Алън си е загадъчен. Но аз очаквах, че ще стане нещо от рода като Алън и 14-тия да се обединят срещу Графа понеже им е общ враг. Но може би това ще стане по-нататък, пък и да не се случи пак ще е интересно. :)
Image
Дивата роза

Purple

Post by Purple » 27 Jul 2012, 14:58

Отчет:
Очаквайте скоро още преведени глави.
/край на отчета

П.П: обмислям да започна да си мия косата със сапун като pretty boy Канда.

tenshi
The voice of reason
The voice of reason

Post by tenshi » 27 Jul 2012, 15:56

Абе, мили мои душици, има спойлер таг, който би било добре да използвате. Мерси, че ме оспойлихте за по-нататък... :oi:

Post Reply