[SDC-BG]Vampire Knight

Image
Проекти, по които не се работи в момента.
crazy_little_crow
Дракон-чан
Дракон-чан

Re: [SDC-BG]Vampire Knight

Post by crazy_little_crow » 17 Apr 2013, 13:48

Аз съм чела до последната излязла глава, мен можеш да ме спойлиш, нямам против.

Екстрите бяха супер! Шапки долу на екипа за тях! Страхотна работа!

Бтв от всички заглавия на Хино Матсури това е най-зле. Лично мнение. Проточи се твърде дълго и се върти все около едно и също. Не знам какъв грандиозен финал ще му лепне, но, ако наистина свършва май месец (или юли!?), то тогава остават 2 (4?) глави до края! Ще става мазало и то като за последно... :cryinghard: Направо не ми се мисли :sweatdrop: Нека е красив край - толкова изстрадан (от феновете)! Обаче втори сезон от същото няма да преживея.

The April issue of Hakusensha's LaLa magazine announced on Saturday that Matsuri Hino will end her Vampire Knight manga in the July issue on May 24.

tenshi
The voice of reason
The voice of reason

Post by tenshi » 24 May 2013, 17:01

СВЪРШИИИИИИИ! Омг, мъката се свърши! О, йеее! О, йеее! Сега тамън ще я изчета наведнъж и да ми се маха от главата...
Омг, за пръв път се радвам толкова много, че манга свършва =D

crazy_little_crow
Дракон-чан
Дракон-чан

Post by crazy_little_crow » 24 May 2013, 21:14

СВЪРШИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!!
И аз все още не мога да повярвам! Надявах се на нещо друго за толкова дълго и мъчително чакане, но... нека не бъдем злонамерени и нека просто се радваме, че най-накрая свърши!

samara
Фурията
Фурията

Post by samara » 27 May 2013, 09:47

Може би ще има тук-таме по някоя екстра по-късно с допълнителни неща... рано е да се каже...
Иначе аз все я чаках да свърши, че да я почна, ама сега ми се чете на български, та ще чакам проектчето :hoho:

Но гледам, че из форуми в интернет пространството има тежка активност в темите са последната глава. =X

Post Reply