[SDC-BG] Karneval

Image
Проекти, по които не се работи в момента.
krustal-chan

Re: [SDC-BG] Karneval

Post by krustal-chan » 15 Aug 2012, 19:03

samara wrote:Аз останах с впечатлението, че картината с Кароку и момичето беше някакъв спомен на Най и останах малко изненадана.
Ама сега като се замисля по-скоро е нещо друго сигурно.... Телепатия, може би.....

Да, нещо такова се води, че е. И, не не не... >.< Най в мъжки пол да си стой...
Image

Image Моите проекти-> тук <-

samara
Фурията
Фурията

Post by samara » 16 Aug 2012, 12:20

Аха... добре, че аз за момент с изпълненията на Най си помислих, че може да е бил момиче, нещо да се е случило и в сегашния си живот
да е момче, но да има проблясъци от миналия........ ъххх, леле, това щеше да е съпер странно, добре че мангаките не се водят по моя ум.....

Еми, момче да си остане, то така е по-сладък :love:

Donna-chan

Post by Donna-chan » 13 Sep 2012, 14:41

Тццц, този проект го бях отписала съвсем и почти бях решила да си я чета на английски, но Бог е милостив (буквално и не толкова XD).
В началото ми беше малко объркващо и трудно за следене, после стана по-разбираемо какво се случва. Вероятно просто историята още ми е твърде неясна, но това поражда интерес. Не вярвам да се развие кой знае колко задълбочен и сериозен сюжет, но по някаква причина и не искам точно тук. Чета твърде много депресираща манга, имам нужда и от нещо по-леко и приятно, а тази ми се струва точно такава. Но пък кой знае какво ще стане... :huh: Няма да говоря прибързано.
Иначе е много сладурска! Хубава атмосфера, забавни моменти, красив арт. Чарът е в героите обаче. :love: Гареки е прекрасно тсундере, мислите и реакциите му са просто... :hoho: Колкото да Наи... *въздишка* Мили Боже, това хлапе ме шокира. Честно, изобщо не очаквах такова нещо. Като го видях за първи път на корицата си казах: "О, да, да, не се хващам на милички личица!". И малко по-късно... :oi: "Чакай, какво, червена вода, ли??!?!". Ноо това настрана, любопитно ми е какво точно е той и какво се е случило с него и прословутия Кароку. Чудно ми е и какви точно са целите на тези от Цирка. :huh:
Ок, това беше засега. Благодаря за труда и спорна работа занапред с мангата! :bye:
Image

krustal-chan

Post by krustal-chan » 23 Sep 2012, 13:11

Вече мога да спомена колко се кефя на Ева (новата героиня във 2 том) =D =D =D

[spoiler]------------------------------
Image
------------------------------
Image
------------------------------
Image
------------------------------[/spoiler]
Image

Purple

Post by Purple » 23 Sep 2012, 15:51

Признавам Ева за страхотен женски персонаж :soo soo:
Докато четях главите на 2 том, редактирайки, непрекъснато се чудех какво, по дяволите, ще се случи в следващия момент!
Любимата ми сцена е тази, в която Най мина през скалата. Имам предвид, КАКВО!? :gyah: Той НАИСТИНА мина през скалата!? :oi:
Йоги. "Трънлив кашон" такъв. Хареса ми Ева като те срита =D Но май вече ми харесваш повече от в 1 том.
Гареки и неговите представи за Най :gyah: :pffft: Ама честно, :scaredghost: той е [spoiler]НИДЖИ, от онези малките същества, които Кобато прави и ги бъркат с пингвини? :gyah:[/spoiler]
Томът завърши с отворен край. Отново :sweatdrop: Нямам търпение да видя какво ще се случи после!

krustal-chan

Post by krustal-chan » 23 Sep 2012, 15:59

Ахаха, Най, да, Ниджи е! Как се сдържах да не ви оспойля до сега. =D
Иначеее...

krustal-chan wrote:Ох, официално обявено преди няколко дена, че по
мангата ще има аниме! Не се знае кога и др подроб-
ности, но това наистина ме радва! ХД Честно казано...
много се надявам, докато анимето започне да
излиза... с мангата да сме стигнали едно поне до
10 глава. ТоТ

- Изпълнено. =D :badplan:

И не не мога, просто, явно всички са...

[spoiler]Image[/spoiler]
Image

ПП. ОМГ Пу така ми хареса избраните картинки, че си ги взе за банер. :goodjob: =D
Image

Plama_chan
Як Шеф
Як Шеф

Post by Plama_chan » 23 Sep 2012, 17:21

Тц... тц... тц.... Ей, спойлери такива! Засрамете се... =X
Нали се оказа, че скалата е мираж, илюзия... демек не е истинска... Какво се впечатлявате толкоз? :huh:
Of course I talk to myself - sometimes I need expert advice!
Image
[この世界には偶然なんてないわ。あるのは必然だけ。]
................................................
時を越えて響くメロディー
優しさも 溢れる笑顔も
信じて 離れてても
私を想い出して
> > > Mah work!

Purple

Post by Purple » 24 Sep 2012, 00:23

[spoiler]Най: *вижда скалата и тръгва към нея*
Акари: Той през нея ли ще мине?
Най: *минава през скалата*[/spoiler]

:oi: Ъхъ!!! Илюзия и половина!

krustal-chan

Post by krustal-chan » 24 Sep 2012, 01:35

Plama_chan wrote:Тц... тц... тц.... Ей, спойлери такива! Засрамете се... =X

ЕЕЕЕ, то нали вече го има в качените глави на сайта и може да се обсъжда, не мисля, че е спойлер. =D

Иначе и аз не бях особено изненадана от *минаващ Най през скали* - той какво ли странно не умее? :sweatdrop: =X
Image

samara
Фурията
Фурията

Post by samara » 24 Sep 2012, 21:04

Хахаххаха!

Най е Ниджи!

Е, това вече мога да го повярвам......
Все ми беше странно как може да съществува такъв герой, но сега всичко си влезе в границите.

Нее, реакциите на Гареки ме убиха.... да не говорим за халюцинациите му относно Най.....
Новите герои радват.... Ева изглежда забавна. Винаги се кефя на героини, които млатят
насам-натам с някакви странни причини.....

Кароку беше интересно да го видим...... предполагам, че може би той е създател на Най,
но мангата все още може да ме изненада, затова няма да си развивам много теории.....

И защо пак трябва да завършва така?? :sweatdrop:

Post Reply