[SDC-BG] Deadman Wonderland

Image
Проекти, по които не се работи в момента.
tenshi
The voice of reason
The voice of reason

Re: [SDC-BG] Deadman Wonderland

Post by tenshi » 14 Aug 2012, 00:26

Сега, ако Клеми каже, че любимецът й е Сенджи, и отваряме фенклуб =X Аз колко се кефех, като Пупу ми прати главите, където той се появява, хъхъхъ. Искам да проверявам още от този проект :badplan:

crazy_little_crow
Дракон-чан
Дракон-чан

Post by crazy_little_crow » 14 Aug 2012, 11:51

Какво се моткаш, веднага отваряй фенклуба~! =X
Оххх... Аз постоянно подпитвам Пуп като ми казва, че е превела нова глава от проекта: "Има ли Сенджи, има ли Сенджи, има ли Сенджи...!?" Сигурно само й надувам главата, но пък тя си работи, така че... не я притеснявам особено, надявам се...

tenshi
The voice of reason
The voice of reason

Post by tenshi » 14 Aug 2012, 13:55

crazy_little_crow wrote:Какво се моткаш, веднага отваряй фенклуба~! =X

Не се моткам бре! Ей го фенклуба!

Sesilia-chan

Post by Sesilia-chan » 14 Aug 2012, 18:17

Много бързо се редактира тази манга и много се радвам, че точно аз се занимавам с това. По 3 до 6 глави на ден съм редактирала :goodjob: Мангата е с много повече детайли от анимето, макар, че в анимето повече ми харесват битките и препядствията.
Информация по проектите ми тук

samara
Фурията
Фурията

Post by samara » 15 Aug 2012, 17:07

Охо....... тази манга започва много познато...... а се оказва, че тя е от създателите на Еурека 7.....
Никак не е лошо.... Ситуацията ми харесва и действието се развива с добри темпове....
Широ е някакъв луд образ, не се и съмнявам в това.....
Виждам доста голям потенциал тук и ще си се следи на български.
И без това гледам, че я пишат Hiatus за момента, пък и с такъв добър превод е по-интересно да я чакам....

Donna-chan

Post by Donna-chan » 13 Sep 2012, 13:31

Честно казано, това е едно от най-най-първите заглавия, което ми хвана окото в началото на "отаку кариерата" ми, но така и не се наканих да започна.
Току що завърших 2-ри том и... уоу! :badplan: Определено има огромен потенциал и шансове да влезе в Топ 5 листата ми. Историята изглежда доста интригуваща, мрачна и зловеща, по първите впечатления. Глътка свеж въздух. Нямам търпение да разбера повече, сигурна съм, че ще има много обрати. Хорърът обаче си е бая гротески и добре направен дотук, което ми харесва (не е като безсмислени кървища да хвърчат през три секунди -.-). Предполагам, че и битките ще са на ниво. Което пък ми напомня, че артът е от любимия ми тип - изчистен, но детайлен.
Хмм, прави ми впечатление, че мислите и емоциите на главния герой са си реалистични и на място - все пак той е обикновено момче, чийто живот изведнъж е превърнат в ад. За другите герои обаче все още не мога да кажа много. Ще ми се да науча повече за Широ и каква е ролята и в историята. От друга страна, пичовете от сектор G радват. XD
Е, добре... Единствено не споменах, че преводът и цялата работа по мангата е страхотна, благодаря за предоставянето и. Ще чакам още глави! :excited:
Image

samara
Фурията
Фурията

Post by samara » 28 Sep 2012, 12:21

Леле! Мангата се заформя мноого интересно..... грабва ме с всяка една глава.....
Широ е пълна мистерия...... много откачено изглежда, започвам да си мисля дали някога няма да я видим
откачила отново.... според мен тя е напълно възможно да е най-силна от всички.....

Иначе сектор G радват много. Обаче ми стана супер гадно за Сенджи (така ли се казваше новия??).... въобще
авторите не си поплюват, но и доста добре баланцират нещата.....

Реакциите на Ганта са много на място и ми харесва, че не са ги изпуснали в непрекъснато хленчене.....

Благодаря много за превода и хубавкото моделиране..... Чакам търпеливо за продължение..... :love:

samara
Фурията
Фурията

Post by samara » 28 Nov 2012, 11:24

Охо! Много интересно се развива мангата.
Хареса ми колко нови лица се появиха в 3-том и информацията за Широ,
макар и малка ( обаче ще стане брутално когато Ганта научи ).
Тези новичките герои от съпротивата нещо много странни ми се
виждат. Историята обаче продължава да върви доста силно.
Мерси за новата порция глави. Чакам с нетърпение другите :hoho:

samara
Фурията
Фурията

Post by samara » 27 Dec 2012, 09:39

До колкото разбирам авторите ще продължат с финалната арка в края на януари.
ХУбава новина е, че ще излезе от хиатус.

samara
Фурията
Фурията

Post by samara » 03 Apr 2013, 21:04

Малко... объркан ми беше този 4-ти том, като последователност на събитията, които се развиваха...
Ганта все още си е все така наивен с реакциите, но пък има определен чар, като все търчи нанякъде...
Широ ми е много интересна като героиня.... двойната самоличност никак не е зле....

Но томчето определено къртеше мивки.... Като цяло не очаквах да свърши така.... само ме държи под
напрежение какво ще става после....

Post Reply